فروش ویژه سامانه مشاوره آنلاین برای مراکز مشاوره
سمنان، میدان استاندارد، پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، ساختمان شهید شهریاری

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل

همراه هوشمند ارائه دهنده خدمات طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت و الیکیشن اختصاصی کسب و کار شما در فضای اینترنتی است. اگر قصد دارید در بازار داغ رقابتی کسب و کار خود موفق باشید؟ آنچه شما امروز نیاز دارید تا مشتریان خود را افزایش دهید، طراحی سایت و اپلیکیشن حرفه ای است که حاوی اطلاعات مفیدی برای مخاطبان کسب و کار شما باشد که به راحتی بتوانید آنها را جذب کرده و به مشتری وفادار خود تبدیل کنید. با خدمات همراه هوشمند، میزان مشارکت و رضایتمندی مشتریان خود را افزایش دهید.

مشاهده نمونه کارها

به دنبال یک طراحی منحصر به فرد هستید؟

مراحل طراحی سایت

ارزیابی و تعیین استراتژی

ما در ابتدا طی جلسه ای حضوری نیازها و اهداف کسب و کار شما را ارزیابی می کنیم. این ارزیابی به ما کمک می کند تا طبق اطلاعات در دست و چشم انداز بازار رقابت شما، یک استراتژی مطلوب و جدول زمانی اجرا پروژه تعیین کنیم.

طراحی UX و UI

در طی این مرحله تیم طراحی همراه هوشمند، ابتدا با هدف افزایش رضایت کاربری و با دیدگاهی کاربر محور وب سایت و اپلیکیشن شما را با رعایت اصول UX طراحی می کنند. هدف این است که وب سایت شما بهترین تجربه را در ذهن بازدیدکنندگان از خود بجا بگذارد.
سپس نوبت به طراحی UI میرسد که در طی آن با توجه به هویت برند شما، قالب سفارشی و اختصاصی وب سایت و اپلیکیشن شما طراحی میشود.
پس از اتمام این مراحل، مدلی از وب سایت و اپلیکیشن به شما نشان داده شده تا رضایت شما در قبال روند طراحی جلب شود.

توسعه و برنامه نویسی

پس از اتمام مراحل طراحی، تیم برنامه نویسی ما ویژگی ها، قابلیت ها و پنل مدیریت پروژه شما را برنامه نویسی می کنند. وب سایت شما از لحاظ فنی، طبق استانداردهای سئو برای موتور های جستجو بهینه سازی میشود.
در ضمن وب سایت شما با بکارگیری ترکیبی از چیدمان، ساختار انعطاف پذیر و CSS کاملا واکنشگرا طراحی می شود تا مخاطبین بتوانند با هرگونه موبایل، تبلت و کامپیوتر از وب سایت شما بازدید کنند.

کنترل کیفیت و بارگذاری

متخصصین همراه هوشمند در این مرحله با عیب یابی و انجام تست های گوناگون از سرعت، امنیت و عملکرد وب سایت واپلیکیشن شما اطمینان حاصل می کنند. سپس وب سایت و اپلیکیشن شما بارگذاری و راه اندازی میشود.

معرفی به موتورهای جستجو

پس از راه اندازی، ما سایت و sitemap وب سایت شما را به گوگل و دیگر موتورهای جستجو معرفی می کنیم. این امر باعث میشود تا موتورهای جستجو صفحات وب سایت شما را خوانده و URL وب سایت شما در گوگل و دیگر موتورهای جستجو محبوب ثبت گردد.

سوالات متداول طراحی وب سایت

بله، ما طراحی یک وب سایت را از یک صفحه سفید و با در نظر گرفتن برند شما آغاز می کنیم. شرکت همراه هوشمند در طراحی از قالب های آماده استفاده نمی کند.

خیر! ما همواره تلاش میکنیم تا با برنامه نویسی خلاقانه و استاندارد، سیستم مدیریت بهینه ای را در اختیار شما عزیزان بگذاریم تا بتوانید با چند کلیک ساده و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی وب سایت کسب و کار خود را مدیریت کنید.

گرچه زمان ساخت یک وب سایت در هر پروژه متفاوت میباشد، زمانی که شما اطلاعات کافی درباره نیازها و اهداف کسب و کار خود را در اختیار ما گذاشتید، بر سر یک برنامه به توافق رسیده و طبق آن پیش میرویم.

مشاوره رایگان طراحی سایت و اپلیکیشن
شما این فرصت را دارید با تکمیل فرم زیر از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده نمائید.