فروش ویژه سامانه مشاوره آنلاین برای مراکز مشاوره
سمنان، میدان استاندارد، پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، ساختمان شهید شهریاری

آنالیز سئو سایت

چکاپ سئو، یعنی بدونی کجای کار ایراد داره!

ما در همراه هوشمند به شما کمک می کنیم پاسخ این سوالات را پیدا کنید:

  1. کدام اصول سئو در طراحی سایت من رعایت نشده است؟
  2. چرا با وجود محتوا و بک لینک های خوب، رتبه بالایی در گوگل ندارم؟
  3. برای حل این مشکلات، دقیقاً باید چه کار کنم؟
سفارش آنالیز سئو

آنالیز سایت شما از نظر مسائل مختلف سئو

همراه هوشمند ده ها معیار آنالیز SEO را در 12 گروه موضوعی زیر دسته بندی نموده و سایت شما را بر اساس این معیارها، مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می دهد. هر یک از این موضوعات، شامل چندین معیار سئو است که وضعیت سایت شما در هر یک از این معیارها، به صورت دقیق گزارش خواهد شد. با دریافت و مطالعه این گزارش، ایراداتی که مانع رشد سایت شما در نتایج جستجوی گوگل می شوند را شناسایی خواهید کرد. راه حل های کاربردی هر یک از این ایرادات نیز در این گزارش ارائه می شود تا بدانید که هر مشکل را چگونه باید برطرف کنید.

آنالیز امنیت محتوا

آیا از نظر گوگل، سایت شما امنیت اطلاعات کاربران را حفظ می کند؟ گوگل برای حفظ امنیت کاربران اهمیت ویژه ای قائل است و سایت هایی که نکات امنیتی را به دقت رعایت کرده باشند را در رتبه های بالاتری نمایش می دهد.

آنالیز اعتبار سایت

آیا از نظر گوگل، سایت شما مولفه های یک سایت معتبر را دارد؟ سایت هایی که مشکوک به اسپم باشند در نتایج جستجوی گوگل رتبه های پایین تر و سایت هایی که اعتبار بالاتری داشته باشند، رتبه های بهتری کسب خواهند کرد.

آنالیز دسترس پذیری سایت

دسترس پذیری تمامی آدرس های سایت برای روبات های گوگل و برای کاربران، یکی از مهمترین مسائل سئو محسوب می شود. بسیاری از سایت ها به دلیل اشتباه در یکی از نکات دسترس پذیری، فرصت های سئو را از دست می دهند.

آنالیز سرعت سایت

گوگل رسماً اعلام کرده که سرعت لود سایت، یکی از مهمترین معیارهای رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجو است. نکات فنی متعددی بر سرعت سایت موثر هستند که باید به دقت آنالیز و بهینه سازی شوند.

چکاپ سئو = مراقبت از قلب سایت شما

آنالیز و بهینه سازی مسائل فنی سئو، یکی از مهمترین اقدامات در بهینه سازی سایت است. زیرا اگر نکات فنی سئو در کدنویسی سایت رعایت نشده باشد:
هر چقدر برای تولید محتوای با کیفیت هزینه کنید، فایده ای نخواهد داشت!
هر چقدر لینک های با ارزش دریافت کنید، اثری نخواهد داشت!

بقیه اعضای بدن، فقط در صورت سلامتی قلب می توانند زنده بمانند!

سوالات متداول درباره آنالیز سئو سایت

محتوا پادشاه است اما همه چیز دست پادشاه نیست! محتوای خوب باید به خوبی ساختاردهی شود، به خوبی در دسترس ربات های گوگل قرار گیرد، به خوبی نمایش داده شود و مطابق الگوریتم های گوگل بهینه سازی شود. وگرنه شانس چندانی برای جذب بازدید کننده نخواهد داشت.

دلایل مختلفی ممکن است باعث عدم ایندکس یا تأخیر در ایندکس صفحات یک سایت شود. مثل عدم دسترسی ربات های گوگل به صفحات یا خطاهای برنامه نویسی. اگر صفحات سایت شما ایندکس نمی شود، باید موارد متعددی را در کدنویسی سایت خود بررسی کنید.

طراح سایت باید با مسائل فنی سئو آشنایی داشته باشد اما بسیاری از طراحان وب، بیشتر روی مسائل فنی طراحی تمرکز دارند و کمتر به نکات فنی سئو توجه می کنند. شما به عنوان مالک یا مدیر سایت، باید تخصصی تر برای آنالیز سئو سایت خود وقت بگذارید.

برای ارزیابی و تحلیل وضعیت فنی سئو، باید مطالعه مستمر داشته باشید تا تخصص کافی برای تشخیص نقایص را پیدا کنید. ابزارهای متعددی وجود دارند که هر یک، گزارش هایی در اختیار شما قرار می دهند که برای به کار گیری این گزارش ها در بهینه سازی سایت خود، نیاز به تخصص و تمرین دارید.

تجزیه و تحلیل مسائل متعددی که روی سئوی سایت شما موثر است، متناسب با وضعیت سایت شما متغیر خواهد بود. اما به طور معمول، شهر محتوا آنالیز سایت ها را در مدت حدود یک هفته انجام می دهد.

گزارش تجزیه و تحلیل وضعیت SEO سایت شما، در قالب یک فایل پاورپوینت مفصل تقدیم خواهد شد. در این فایل، ده ها معیار موثر بر سئو، معرفی شده و اثر آن ها بر سئو و نحوه بهینه سازی آن ها توضیح داده شده است. سپس وضعیت سایت شما در هر یک از آن معیارها بررسی شده و پیشنهادات کاربردی برای بهینه سازی آن ها ارائه شده است.

مشاوره رایگان آنالیز سئو سایت
شما این فرصت را دارید با تکمیل فرم زیر از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده نمائید.